Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Narzędzia dla ślusarzy BDI

Branża ślusarka wymaga korzystania z profesjonalnych narzędzi, które oprócz swojej wydajności zagwarantują najwyższą precyzję obróbki. Spośród szeregu modeli szlifierek oraz pilnikarek warto jednak postawić na sprawdzone rozwiązania, które sprawdzą się w każdych – nawet najtrudniejszych warunkach warsztatowych. Marka BDI oferuje specjalistyczne zestawy narzędzi, które dzięki swojej charakterystyce pozwolą obrabiać najbardziej skomplikowane powierzchnie detali. 

Narzędzia do obróbki metalu – co sprawdzi się w branży ślusarskiej?

Oferta producenta obejmuje kompleksowe rozwiązania, które pozwolą w prosty i precyzyjny sposób obrobić powierzchnię detalu. Model AR-800 to wielofunkcyjny model sztandarowy, który wykorzystując ultradźwięki wnika w strukturę metalu, poddając go należytej obróbce. Wykonane z najlepszej jakości materiałów urządzenie zaskakuje swoją wydajnością oraz odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Swoje powszechne zastosowanie znajduje w branży ślusarskiej i przemysłowej. Wbudowany wyświetlacz LED pozwala na bieżąco kontrolować parametry pracy urządzenia, a dzięki możliwości swobodnej regulacji mocy narzędzie zapewnia optymalne warunki do obróbki danego detalu. Wbudowany mikroprocesor ma maksymalną wydajność i gwarantuje natychmiastowe działanie stacji głównej, która współpracuje z dołączoną pilnikarką ultradźwiękową i szlifierką bezszczotkową. Narzędzia BDI sprawdzają się w szczególności podczas prac związanych z polerowaniem form i wykrojników, szlifowaniem, korektą krzywizny danej powierzchni czy też podczas korekty obwodów PCB.

Kolejna propozycja producenta to model AR-108, który zaskakuje swoją praktycznością w każdych warunkach.  Stosując ultradźwiękową polerkę, narzędzie pozwala osiągnąć najwyższą wydajność oraz jakość obróbki. Niezwykle wysoka moc wyjściowa oscylująca w granicach 40W sprawia, że pilnikarka zapewni skuteczną i precyzyjną obróbkę na każdym etapie prac. Oprócz obróbki polerskiej model AR-108 znajduje swoje zastosowanie przy wspomnianych wcześniej korektach wzorów PCB. Co ważne, producent wyposażył urządzenie w kompleksowy zestaw narzędzi i akcesoriów, które pozwolą beż żadnych ograniczeń wykonywać powierzone zadania. 

Warto wspomnieć, że każde z urządzeń znajdujących się w ofercie producenta zostało wyposażone w nowoczesne zasilacze, które dzięki swoim parametrom zapewniają swobodną regulację działania. Oprócz swojej niezawodności narzędzia posiadają szereg zabezpieczeń, które na bieżąco kontrolują parametry ich pracy. 

Profesjonalne narzędzia BDI gwarancją precyzyjnej obróbki

Producent oferuje także model AR-600, który dzięki swojej nowoczesnej budowie zapewnia całkowitą stabilność pracy. To z kolei przekłada się na wysoką wydajność i niezawodność. Dwufunkcyjne narzędzie pozwala, w zależności od sytuacji, polerować za pomocą ultradźwięków, jak również w sposób mechaniczny. O efektywności polerowania świadczy maksymalna moc urządzenia o wartości 45W. Dzięki swojej kompaktowej budowie narzędzie gwarantuje maksymalną swobodę i komfort pracy. Swoje zastosowanie model AR-600 znajduje w większości branży rzemieślniczych, które wymagają używania maszyn o najwyższej precyzji obróbki.  

Dla najbardziej wymagających klientów producent oferuje rozbudowaną wersję modelu AR 600, która dzięki potrójnej funkcji zaskakuje codziennym użytkowaniem i obróbką. Charakterystyka urządzenia pozwala zastosować większość dostępnych na rynku końcówek przeznaczonych do prac polerskich. Do największych zalet pilnikarki zalicza się jej niezwykle wysoką prędkość, która idzie w parze z momentem obrotowym. Zoptymalizowane parametry urządzenia pozwalają cieszyć się bezawaryjną pracą przez naprawdę długi czas. Co ważne – w tym przypadku konstruktor maszyny usprawnił działanie szczotki węglowej, która nie wymaga wymiany.  

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]